GLUTATYON TEDAVİSİ

GLUTATYON TEDAVİSİ NEDİR

Bilinen en Güçlü antioksidan olan GLUTATYON yaşlanma karşıtı etkisinin yanı sıra, beyni ve diğer organları serbest radikallerin zararlarından korur. Tüm vücutta yüksek detoksifikasyon etkisi vardır. Kanserojen ve toksik maddeleri etkisiz hale getirerek vücuttan atar. DNA ve protein yapımında önemli rol oynar. Glutatyonun herhangi bir yan etkisi yoktur, aksine vücuda ciddi bir destek sağlar.

Bağışıklığı güçlendirmenin bu denli önemli olduğunu bir kez daha anladığımız şu günlerde özellikle korona virüs risk grubundaki kişilerin glutatyon tedavisi ve yüksek doz C vitamini kombini ile bağışıklıklarını yüksek seviyede tutmalılar

Glutatyon uygulamada serum içinde hazırlanarak damardan 15-20 dakika içinde vücuda verilir. Olgunun ihtiyacına göre hekim tarafından belirlenen dozda ortalama 6-8 seans haftada 1-2 kez olacak şekilde uygulanır.

GLUTATYON TEDAVİSİ HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR

👉 Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
👉 Virüslere Karşı Direnç Oluşur
👉 Hücre Güçlenmesini Destekler
👉 Solunum hastalığı şikayetleri azaltır
👉 Vucudun Savunma Güçünü arttırır

 

 GLUTATYON YEDİĞİMİZ YİYECEKLERDEN
AĞIZDAN ALINMASI YETERLİ Mİ?

Glutatyon vücutta redükte ve okside olarak 2 ayrı formda bulunur. Redükte glutatyon serbest radikalleri etkisiz hale getirerek okside forma dönüşür, karaciğerde kendini yenileyerek redükte formda hücrelere geri döner. Oral yolla alınmak istenen glutatyon takviyelerinin bir çoğu okside formda olduğundan biyo yararlanımı çok azdır ve emilimi de az olduğundan tercih edilmemektedir. Bunun yerine glutatyon sentezini artırmaya yardımcı olacak besinlerin tüketimi daha çok önerilmektedir.

ozon-tedavisi-1

👉 Hacamat   👉 Kupa Tedavisi 👉Manuel terapi  👉 Ozon Tedavisi  👉 Sülük Tedavisi  👉 Akupunktur 👉 Reflexoloji 👉 Ozonlu PRP tedavisi