27 Nov 2020

Ozon Glutatyon ve Vitamin C tedavisi

Çin Pandemi Salgını kontrolünde kullandığı 3 önemli tedavi yöntemi

Ozon Glutatyon ve Vitamin C Tedavisi

Kış Gelmeden Gardınızı Alın !

Bağışıklığı güçlendirmenin bu denli önemli olduğunu bir kez daha anladığımız şu günlerde özellikle korona virüs risk grubundaki kişilerin Ozon tedavisi, glutatyon tedavisi ve yüksek doz C vitamini kombini ile bağışıklıklarını yüksek seviyede tutmalılar

Uygulamalar serum içinde hazırlanarak damardan 15-20 dakika içinde vücuda verilir. Olgunun ihtiyacına göre hekim tarafından belirlenen dozda ortalama 6-8 seans haftada 1-2 kez olacak şekilde uygulanır.

Ozon tedavi bağışıklık sistemini en iyi yükselten, direkt hücre içi antioksidan sistemi aktive eden (glutatyonu arttıran) virüs salgını döneminde destek olarak kullanılabilecek en güzel tedavi  metotlarından biridir. Ozon tedavi hastanın kendi kanı ile yapılan koruyucu  tedavi yöntemi olduğu gibi viral enfeksiyonların tedavisinde de kullanılmaktadır ki Çin Halk Cumhuriyeti, COVİD 19 tedavisinde Ozon tedaviyi destek olarak kullanmıştır. Elimizde bu kadar güçlü ve yan etkisi olmayan bir tedavi metodunu hem hastalarımızın tedavisinin hızlı bir şekilde tamamlanmasına destek olabilecek hem de hasta olmayanların  hastalığa karşı bağışıklık sistemini güçlü tutarak hastalığı daha hafif atlatma yada önleme şeklinde kullanılabilir.

*
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanımız Prof. Dr. Okan Balcıoğlu’nun uyguladığı “Ozon Glutatyon ve Vitamin C Uygulamaları ” için Bodrum Galen Wellness Kliniğine detaylı bilgi ve randevu:

Bodrum Galen Welness: 0 (252) 358 71 50
Whatsapp: 0 (542) 499 23 33
www.profdrokanbalcioglu.com