HOLİSTİK TERAPİ

Holistik Terapi Nedir?

Hülya Özel H. yıllardır başarıyla uyguladığı kendine özgü Holistik terapi’nin içeriği kısaca, Akapuntur, zihinsel yönlendirme, enerjisel ve medikal dokunuş teknikleri kullanarak hastanin kendi yasam enerjisini vücut mekaniği bilgisi ile yönlendirme ve dengeleme işidir.

Duygusal travmalara bağlı kronik ağrılar, enksiyete, çeşitli korku, bağımlılıklar ve depresyon gibi olguların dengelenmesi deneyimli olduğu ve kendini sürekli geliştirdiği özel alanlardır.

Hülya Özel Heeney Kimdir ?

D. Ac, Kanada da Institute of Traditional Medicine, Toronto’ dan 2009 da Geleneksel Çin Tıbbi Terapisti olarak mezun oldu. Torontoda, Özel Wellness Kliniğini kurarak pandemide Türkiye’ye gelinceye kadar Holistikterapi çalışmalarını sürdürdü.

Hülya Özel H., günlük yaşamında ikinci öykü kitabını yazmanın yanında bilinçli bir farkındalık (mindfulness) uygulayıcısıdır. Aynı zamanda bir doğa aşığı ve sertifikalı Qigong eğitmenidir.

👉 Hacamat   👉 Kupa Tedavisi 👉Manuel terapi  👉 Ozon Tedavisi  👉 Sülük Tedavisi  👉 Akupunktur 👉 Reflexoloji 👉 Ozonlu PRP tedavisi