20 Feb 2021

Altın İğne ve Prp ile Cilt Tedavisi

Altın İğne ve Prp ile Cilt Tedavisi

Pürüzsüz bir cilt için, İki Popüler Tedavi Bir arada
PRP’li ALTIN İĞNE

Cilt Uygulamalarında devrim niteliğindeki 2 yöntem kombine edilerek birçok cilt probleminde kısa sürede sonuç alınabiliyor.

Altın İğnede, Cildin alt katmanlarına, özel bir cihaz aracılığı ile yüksek frekanslı enerji gönderilerek, vücudun doğal kolajenini üretmesi tetiklenmektedir. Bu yolla uygulama yapılan bölgede, cildin iyileşme süreci tetiklenmiş olmaktadır.

PRP’de ise Enjeksiyon bölgelerinde plateletler den salgılanan büyüme faktörlerinin serbest kalmasını sağlar. Büyüme faktörleri kolajen ve hyaluronik asit üretimini arttırarak yaraların iyileşmesi, kırışıklık ve akne izleri gibi cilt problemlerinin önemli ölçüde giderilmesini, cildin yenilenmesini sağlar

Çok az ağrı ve sızının hissedildiği 30 dk seanslarda anestetik kremi kullanılmaktadır.

Uygulama sonrasında kızarıklık ve hafif ödem oluyor. Ancak bu durum 5-24 saat ile arasında geçiyor. Cilt durumu ile değişmekle birlikte seanslar bir ay arayla 2 veya 3 seans olabiliyor, ilk etkiler 6 hafta sonra çıkıp yaklaşık 3-6 ay arasında maksimum seviyeye ulaşıyor

Kullanım Alanları;
Cilt gençleştirme, Gözaltı morluk tedavisi, Akne tedavisi, İnce kırışıklıkların giderilmesi, Yara ve sivilce izleri giderilmesi, Sarkmaların toparlanması, Aşırı terleme probleminde, Gözenek sıkılaştırma, Yanık izi tedavisi, Gebelik sonrası çatlaklar, Dekolte ve boyun bölgesi toparlaması.

*
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanımız Prof. Dr. Okan Balcıoğlu’nun uyguladığı “PRP’li Altın İğne Uygulaması ile Cildinizdeki birçok sorun için  etkili çözümler sağlayabilirsiniz ” Bodrum Galen Wellness Kliniğine detaylı bilgi ve randevu:

Bodrum Galen Welness: 0 (252) 358 71 50
İstanbul: 0542 499 23 33
Whatsapp: 0 (542) 499 23 33
www.profdrokanbalcioglu.com