20 Apr 2021

Zayıflamak için Etkili 3 Alternatif Tıp Yöntemi

Zayıflamak için Etkili
3 Alternatif Tıp Yöntemi

Kalıcı, Hızlı, Sağlıklı

Kilo bir hastalık olmasa da fazlası kalp, şeker, kanser dahil olmak üzere birçok hastalığa davet çıkarmaktadır. Alternatif tıbbın sunduğu tamamen doğal tedaviler ile ağır diyet program ile uğraşmadan kilo vermek hayal değil…

Akupunktur

Akupunkturun altında yatan teori, enerji akışındaki tıkanıklıkların obezite gibi sağlık problemleri olarak ortaya çıkan dengesizliklere neden olmasıdır. Akupunktur dengeyi yeniden kurmaya çalışır. Akupunktur uygulayıcıları, dokuları uyarmak ve enerji akışındaki tıkanıklıkları gidermek için cilde, stratejik noktalarda ince metal iğneler sokar. Bu yöntem; baş ağrısı, felç rehabilitasyonu ve hatta bağımlılık da dahil olmak üzere pek çok hastalığa karşı etkili bir terapi olarak kabul edilmektedir.

Akupunktur sadece kilo verdirmeyi değil, aynı zamanda doğru beslenme alışkanlığının kazanılmasını sağlar.

Kupa Tedavisi

Kupa terapisi, özellikle de yağların sistematik bir biçimde erimesi, bölgesel zayıflama ve sarkmalar için uygulanmaktadır. Kupa terapisi uygulamasında, daha önce belirlenen yağ dokularına tekniksel hareketlerle uygulanarak o bölgelerdeki yağ dokularının eriyerek tamamen kan dolaşımına karışması ve sert olan dokuların büyük oranda gevşemesi sağlanarak kalıcı olarak kilo vermeye yardımcı olması hedeflenir.

Ozon Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

“Ozon Lipoliz” bölgesel zayıflama hedefli uygulamada çok başarılı bir tedavi yöntemi… İncelme ve sıkılaşma istenen bölgeye enjekte edilen Ozon gazı sayesinde, yakılması zor yağ depolarının yakılabilir hale gelmesi sağlanıyor.

*
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanımız Prof. Dr. Okan Balcıoğlu’nun uyguladığı “PRP’li Altın İğne Uygulaması ile Cildinizdeki birçok sorun için  etkili çözümler sağlayabilirsiniz ” Bodrum Galen Wellness Kliniğine detaylı bilgi ve randevu:

Bodrum Galen Welness: 0 (252) 358 71 50
İstanbul: 0542 499 23 33
Whatsapp: 0 (542) 499 23 33
www.profdrokanbalcioglu.com