HOLİSTİK TERAPİ

Holistik Terapi Nedir?

Holistik terapi, kişiye bir “bütün” olarak hitap eden bir terapi türüdür. Bu tür bir terapi ruhsal, fiziksel zihinsel ve duygusal esenlik biçimlerini bütünleştirir, Amacı, bireylerin tüm bu seviyelerde kendileri hakkında daha derin bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olmaktır,

Holistik terapi nasıl uygulanır?

Bütünsel bir yaklaşım, kişinin sadece zihinsel ihtiyaçlanna değil, bütününe destek sağlamak anlamina gelir, Bu destek aynı zamanda fiziksel, duygusal, sosyal ve ruhsal sağlıklarını da dikkate almalıdır. Bütüncül bir yaklaşım, kişinin yalnızca hastalığına veya şikayetine değil her alanda esenliğine odaklanır. Bizim uyguladığımız Holistikterapide Kuantum Manyetizma eneri sfası (bilincaltu dönüşüm hayat enerisi giris çikışlanının anndırlmas), Akupuntur, Gecmis Yasam Regresyonu ve mindfulness yani bilinçli-farkındalık gibi sifa teknikleri bireyin durumuna göre uyarlanır.

Holistik terapinin faydalan nelerdir?

Bütünsel Şifa Terapisinin zihinsel, fiziksel ve ruhsal sağlığa etki alanları şöyle sıralanabilir:
*Fiziksel
Boyun ve bel ağnlar
Çene ağrısa
Uykusuzluk
Ağrılı adet görme
Menapoz
Sindirim bazuklukları
*Psikolojik/Duyqusal
Depresyon
Kaygı bozukluğu
Stres
Yas tutma
Sigara bağımılığı
Korkular (böcek, su, derin ilişki, bağlanma, dlüm)

Hülya Özel Heeney Kimdir ?

D. Ac, Kanada da Institute of Traditional Medicine, Toronto’ dan 2009 da Geleneksel Çin Tıbbi Terapisti olarak mezun oldu. Torontoda, Özel Wellness Kliniğini kurarak pandemide Türkiye’ye gelinceye kadar Holistikterapi çalışmalarını sürdürdü.

Hülya Özel H., günlük yaşamında ikinci öykü kitabını yazmanın yanında bilinçli bir farkındalık (mindfulness) uygulayıcısıdır. Aynı zamanda bir doğa aşığı ve sertifikalı Qigong eğitmenidir.

👉 Hacamat   👉 Kupa Tedavisi 👉Manuel terapi  👉 Ozon Tedavisi  👉 Sülük Tedavisi  👉 Akupunktur 👉 Reflexoloji 👉 Ozonlu PRP tedavisi